You can apply to up to three jobs within a rolling 30-day window. You cannot withdraw your application once you applied, so please make sure to choose a job that matches your dreams. Please visit "Your Application Space" to see the jobs you have already applied to.

BudapestBudapest
Operations
Full - Time
24-Sep-2020

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS / CUSTOMER CARE SPECIALIST

pozícióba munkatársat keres.

A vevőszolgálati munkatárs egy munkanapján a következő feladatokat látja el:

·     A vevő legfontosabb kapcsolattartójaként cselekszik a vevőellátási láncon belül a vevővel vagy a vevők egy csoportjával a rendelés felvételétől a pénzügyi számlák rendezéséig

·     Biztosítja a beérkező rendelések napi szintű bevitelét, kezelését és feldolgozását

·     Nyomon követi a kiszállításokat, levonásokat, kereskedelmi akciókat és visszárukat

·     Folyamatosan egyeztet az értékesítési részleggel, illetve a csehországi központú raktárral

·     Összegyűjti a késedelmes számlákat és lépéseket tesz a kintlévőségek csökkentése érdekében, együttműködve a kredit osztállyal

·     Ad hoc jellegű feladatok precíz megoldását látja el

Elvárt kompetenciák:

·     Ügyfélorientált gondolkodásmód

·     Asszertív kommunikáció

·     Prioritások és komplexitás kezelése

·     Folyamatszemlélet

·     Precizitás

Elvárások:

·     Középfokú angol nyelvtudás

·     Felsőfokú végzettség

·     Excel ismeret

·     Előnyt jelent vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP) és 1-2 év ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·     Szakmai előmeneteli lehetőség

·     Nemzetközi vállalati háttér

·     Versenyképes juttatások

·     Modern és rugalmas munkavégzés