永久僱員
Szeged, Csongrád
Medical
全職
28-Mar-2024

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

ORVOSLÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres Délkelet-Magyarország területére az dermokozmetikai márkákat forgalmazó divíziónkhoz. A divízóhoz a Vichy, La Roche-Posay és Cerave márkáink tartoznak.

Orvoslátogatói feladatok:

  • Dermokozmetikai márka professzionális képviselete a területéhez tartozó partnerek körében
  • orvosok és gyógyszertárak rendszeres látogatása
  • új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása
  • szoros együttműködés a ,területén dolgozó kollégákkal
  • részvétel szakmai kongresszusokon.

Orvoslátogatóként alábbi tapasztalatokkal és készségekkel kell rendelkeznie a sikeres pályázónak:

  • felsőfokú egészségügyi vagy vegyész, biológus végzettség
  • előny 1-2 éves területi képviselői, orvoslátogatói vagy patikalátogatói területen szerzett munkatapasztalat
  • nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)
  • elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szakmaiság
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Csapatmunka
  • Rugalmasság
  • Stabil háttér, modern munkakörnyezet

  • 在30天内,您最多可以申请三个职位。
  • 请注意 : 职位一经申请即无法撤回,请审慎选择符合您期待的职位。
  • 您可以在"您的求职空间"查看您已申请的职位。
  • 请不要用其他电子邮件申请多个帐号,您的帐号会被合并且职位申请纪录会被删除.