Σύμβαση αορίστου
Szeged, Csongrád
Medical
Full - Time
28-Mar-2024

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

ORVOSLÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres Délkelet-Magyarország területére az dermokozmetikai márkákat forgalmazó divíziónkhoz. A divízóhoz a Vichy, La Roche-Posay és Cerave márkáink tartoznak.

Orvoslátogatói feladatok:

  • Dermokozmetikai márka professzionális képviselete a területéhez tartozó partnerek körében
  • orvosok és gyógyszertárak rendszeres látogatása
  • új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása
  • szoros együttműködés a ,területén dolgozó kollégákkal
  • részvétel szakmai kongresszusokon.

Orvoslátogatóként alábbi tapasztalatokkal és készségekkel kell rendelkeznie a sikeres pályázónak:

  • felsőfokú egészségügyi vagy vegyész, biológus végzettség
  • előny 1-2 éves területi képviselői, orvoslátogatói vagy patikalátogatói területen szerzett munkatapasztalat
  • nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)
  • elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szakmaiság
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Csapatmunka
  • Rugalmasság
  • Stabil háttér, modern munkakörnyezet

  • You can apply to up to three jobs within a rolling 30-day window.
  • Μπορείτε να υποβάλετε αίτηση για έως και τρεις θέσεις μέσα σε ένα κυλιόμενο παράθυρο 30 ημερών. Δεν μπορείτε να αποσύρετε την αίτησή σας μετά την υποβολή της αίτησης, οπότε φροντίστε να επιλέξετε μια θέση που να ταιριάζει με τα όνειρά σας. Επισκεφτείτε τον "Χώρο Αιτήσεων" για να δείτε τις θέσεις στις οποίες έχετε ήδη υποβάλει αίτηση.
  • Δεν μπορείτε να υποβάλετε αίτηση σε αυτήν τη θέση επειδή έχετε ήδη υποβάλει αίτηση σε τρεις θέσεις τις τελευταίες 30 ημέρες. Επισκεφτείτε τον "Χώρο Αιτήσεων" για να δείτε τις θέσεις στις οποίες έχετε ήδη υποβάλει αίτηση.
  • Please don’t create another account with a different email. If you do so, your account might be merged and your application record will be deleted.