Contrat A Duree Indeterminee
Szeged, Csongrád
Medical
Temps plein
28-Mar-2024

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

ORVOSLÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres Délkelet-Magyarország területére az dermokozmetikai márkákat forgalmazó divíziónkhoz. A divízóhoz a Vichy, La Roche-Posay és Cerave márkáink tartoznak.

Orvoslátogatói feladatok:

  • Dermokozmetikai márka professzionális képviselete a területéhez tartozó partnerek körében
  • orvosok és gyógyszertárak rendszeres látogatása
  • új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása
  • szoros együttműködés a ,területén dolgozó kollégákkal
  • részvétel szakmai kongresszusokon.

Orvoslátogatóként alábbi tapasztalatokkal és készségekkel kell rendelkeznie a sikeres pályázónak:

  • felsőfokú egészségügyi vagy vegyész, biológus végzettség
  • előny 1-2 éves területi képviselői, orvoslátogatói vagy patikalátogatói területen szerzett munkatapasztalat
  • nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)
  • elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szakmaiság
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Csapatmunka
  • Rugalmasság
  • Stabil háttér, modern munkakörnyezet

  • Vous pouvez postuler à trois offres maximum sur une période de 30 jours consécutifs.
  • Vous ne pouvez pas retirer votre candidature une fois que vous avez postulé, alors assurez-vous de choisir une offre qui correspond à vos attentes !
  • Vous pouvez voir les offres sur lesquelles vous avez déjà postulé dans l’onglet « Votre espace de candidature.
  • Veuillez ne pas créer un nouveau compte avec une adresse e-mail différente. Si vous le faites, vos comptes pourraient être fusionnés et votre dossier de candidature sera supprimé.