Budapest, Budapest
Operations
Part - Time
26-Apr-2021

A L’Oréal Magyarország Kft.

Vevőszolgálati gyakornokot

keres 2021. június közepétől szeptember végéig.

A L'Oréal több mint 25 éve van jelen Magyarországon. Küldetésünk, hogy a legjobb kozmetikai innovációkat kínáljuk világszerte, nőknek és férfiaknak egyaránt, tekintettel sokszínűségükre.

Disztribúciós csatornáink sokszínűségének köszönhetően (áruházak, drogériák, gyógyszertárak, fodrászszalonok és webshopok), mindenhol jelen vagyunk az országban kozmetikai termékeinkkel és szakértelmünkkel.

Vevőszolgálati gyakornokként a következő munkafolyamatokat ismerheted meg a gyakorlatban:

  • Vevőink támogatása a megrendelési folyamattól a pénzügyi számlák rendezéséig
  • Megrendelések kezelése
  • Kiszállítások és kereskedelmi akciók nyomonkövetése
  • Folyamatos egyeztetések az értékesítési részleggel, illetve a csehországi központú raktárral
  • Új folyamatok kiépítése

Téged keresünk:

  • Nappali tagozatos hallgató vagy bármely gazdasági szakon
  • legalább közép fokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • magabiztos az Excel tudásod
  • szívesen dolgozol csapatban és minél többet szeretnél tanulni
  • heti minimum 30 órában tudsz dolgozni

Mit kínálunk neked:

  • átláthatod a kereskedelemi folyamatainkat a vevőszolgálat szempontjából
  • komplex folyamatokat ismerhetsz meg
  • szuper csapatban szerezhetsz tapasztalatot
  • modern, rugalmas munkakörnyezetben lehetsz
  • kipróbálhatod a gyakorlatban az eddig tanultakat