Warsaw
Operations
Full - Time
20-Jul-2021

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Na stanowisku Kierownika Technicznego będziesz:

  • zapewniać dobry stan techniczny i dbać o rozwój parku maszynowego konfekcjonowania
  • sprawować nadzór nad konserwacją linii konfekcjonowania
  • zarządzać pracą dwudziestoosobowego zespołu
  • brać udział w polepszaniu rentowności linii konfekcjonowania, inwestycjach, projektach optymalizacyjnych
Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej
  • uprawnienia SEP w zakresie dozoru i instalacji
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • doskonała organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • pasja i zaangażowanie

Oferujemy:
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne)
  • pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie,
    dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal