Warsaw
Operations
Full - Time
01-May-2021

Zakres obowiązków na stanowisku Starszego Koordynatora ds. Co-packingu:

  • Uczestnictwo w planowaniu produkcji co-packingowej z Działem Trade MRKT, Handlowym i Supply Chain.
  • Przygotowanie i przeprowadzenie przetargów na produkcje co-packingowe.
  • Aktualizacja ustawień systemowych dla produkcji packigowych  w SAP.
  • Zlecenie produkcji oraz jej kontrola, w tym jakościowa.
  • Regularne informowanie odpowiednich działów o statusie produkcji promocyjnej.
  • Kontrola zapasów produktów oraz materiałów opakowaniowych u Podwykonawców.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu współpracy ze wszystkimi działami.
  • Bliska współpraca z Podwykonawcami.
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w procesach co-packingu w tym rozwiązań ekologicznych.

Szukamy kogoś takiego jak Ty, jeśli:

  • Posiadasz 2- 5-letnie doświadczenie SCH w zakresie planowania, zarządzania projektami, co-packingu lub produkcji, najlepiej w środowisku FMCG.
  • Jesteś efektywny i dbasz o szczegóły z nastawieniem na rozwiązywanie problemów i wielozadaniowość.
  • Posiadasz silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne w środowisku międzynarodowym.
  • Potrafisz pracować w szybkiej i dynamicznej organizacji.
  • Posługujesz się językiem angielskim - zarówno w mowie jaki w formie pisemnej.
  • Jesteś biegły w posługiwaniu się MS Excel.
  • Miałeś doświadczenie w pracy w SAP.
  • Posiadasz prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Praca z rozpoznawalnymi na całym świecie markami.
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko, w firmie będącej liderem na rynku kosmetycznym.
  • Zróżnicowane możliwości rozwoju.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla najbliższych, ubezpieczanie na życie indywidualne i grupowe, dodatkowy fundusz emerytalny, karta sportowa, zniżki na produkty firmowe, paczki okolicznościowe.

Puedes inscribirte en un máximo de tres ofertas en un período de 30 días. No puedes retirar tu solicitud una vez enviada, así que asegúrate de elegir la posición de tus sueños. Visita el apartado “Tu espacio de candidaturas” para ver las ofertas en las que ya te has inscrito.