Vous pouvez candidater à trois postes maximum sur un délai de 30 jours. Vous ne pourrez pas retirer votre candidature une fois que vous aurez postulé, assurez-vous donc de choisir le bon poste. Dans «Votre Espace Candidat » vous pourrez voir les postes auxquels vous avez déjà postulé.

Warsaw
Operations
Full - Time
03-Sep-2020

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Jako Administrator IT w naszej Fabryce będziesz zajmować się:

  • Administracją sieciami LAN (Cisco)

  • Monitorowaniem, analizą i rozwiązywaniem problemów natury sieciowej
  • Wdrażaniem nowych rozwiązań i rozwójem infrastruktury IT
  • Administracją systemami monitorowania systemów (SCOM)
  • Administracją serwerami MS Windows
  • Administracją Active Directory, DNS, DHCP, PowerShell

Aby odnieść sukces na tym stanowisku potrzebne jest:

  • Min. 5 lat doświadczenia w administrowaniu sieciami LAN/WAN

  • Umiejętność analizy problemów sieciowych
  • Znajomość protokołów sieciowych i aplikacji działających w oparciu o stos TCP/IP

  • Wiedza dotycząca routingu/switch’ingu

  • Wiedza na temat zagadnień: firewall, NAT, VPN
  • Wiedza na temat sieci WiFi
  • Mile widziane: SCCM, znajomość technologii wirtualizacji – Vmware, wiedza dotycząca: Active Directory, Office365, znajomość Veeam

Zapewniamy:
  • umowę B2B i konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal