Πρακτική Άσκηση
Masovian Voivodeship
Pruszków
Manufacturing
Full - Time
18-Sep-2024

Fabryka Talentów - Program Stażowy w Dziale Produkcji

Zakres obowiązków:

  • Monitoring strat materiałowych, definiowanie akcji oraz optymalizacja procesów pod kątem redukcji strat materiałowych
  • Zarządzanie sprzętem pomiarowym do produkcji kosmetyków – zarządzanie bazą sprzętów, nadzór nad terminami wzorcowań, planowanie i kooperacja z serwisami zewnętrznymi
  • Organizacja stanowisk operatorskich i wyposażenia linii pod kątem bezpieczeństwa, jakości i efektywności operacyjnej
  • Tworzenie, weryfikacja i modyfikacja dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi linii, jednopunktowe lekcje dla operatorów
  • Visual management w obszarze konfekcjonowania
  • Analiza danych z wykorzystywanych systemów i aplikacji, definiowane akcji
  • Ścisła współpraca z kadrą operatorską, inżynierami produkcji oraz z działami wspierającymi

Wymagania:

  • Status studenta/tki lub absolwenta/tki uczelni technicznych, preferowane kierunki: Inżynieria Produkcji i pokrewne
  • Gotowość do rozwiązywania niestandardowych problemów technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu, proaktywność
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu przez okres 12 miesięcy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Płatny, 12-miesięczny staż,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Wsparcie dedykowanego opiekuna,
  • Dostęp do oferty benefitów pozapłacowych,
  • Płatny urlop, abyś mógł/a zregenerować siły,
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, warsztatach, wyjazdach integracyjnych i wiele innych,
  • Najwyższe standardy kultury pracy - staniesz się częścią wyjątkowej organizacji, która pomimo bycia częścią międzynarodowej grupy, zachowała atmosferę rodzinnej firmy,
  • Rozwój umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku.
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań,
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na zgłębianie wiedzy oraz wspólne osiąganie celów,
  • Transport też nie musi Cię martwić - zapewniamy bezpłatny dojazd do Fabryki.

W L'Oréal budujemy środowisko pracy oparte na inkluzywności i równości szans. Nasze procesy rekrutacyjne i awansowania są przejrzyste i sprawiedliwe, wolne od jakiejkolwiek dyskryminacji. Cenimy różnorodność i wierzymy, że każdy zasługuje na równe traktowanie, niezależnie od płci, orientacji seksualnej, niepełnosprawności, pochodzenia, stanu zdrowia, wieku, religii czy innych cech chronionych prawem. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą równych szans.

  • You can apply to up to three jobs within a rolling 30-day window.
  • Μπορείτε να υποβάλετε αίτηση για έως και τρεις θέσεις μέσα σε ένα κυλιόμενο παράθυρο 30 ημερών. Δεν μπορείτε να αποσύρετε την αίτησή σας μετά την υποβολή της αίτησης, οπότε φροντίστε να επιλέξετε μια θέση που να ταιριάζει με τα όνειρά σας. Επισκεφτείτε τον "Χώρο Αιτήσεων" για να δείτε τις θέσεις στις οποίες έχετε ήδη υποβάλει αίτηση.
  • Δεν μπορείτε να υποβάλετε αίτηση σε αυτήν τη θέση επειδή έχετε ήδη υποβάλει αίτηση σε τρεις θέσεις τις τελευταίες 30 ημέρες. Επισκεφτείτε τον "Χώρο Αιτήσεων" για να δείτε τις θέσεις στις οποίες έχετε ήδη υποβάλει αίτηση.
  • Please don’t create another account with a different email. If you do so, your account might be merged and your application record will be deleted.