Prague, Praha
Corporate Affairs & Engagement
Full - Time
29-Mar-2023
  • Jste komunikativní člověk, který dokáže poskytnout profesionální zákaznický servis?
  • Cítíte se na sociálních sítích jako ryba ve vodě a máte blízko k oblasti kosmetiky?
Pak hledáme právě Vás!

U nás, v L'Oréalu, momentálně rozšiřujeme tým Jany, který poskytuje online zákaznickou podporu (přes sociální sítě a emaily) pro všechny naše značky.

Vy, jako nová posila v týmu, byste měl/a "pod palcem" komunikaci s followery našich sociálních sítí nebo uživateli produktů naši CPD divize (Consumer Product Division) pod kterou najdete značky jako L'Oréal Paris, Garnier, Maybelline, NYX nebo Essie.

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za externí komunikaci týkající se našich značek CPD divize
  • Interakci s našimi followery na sociálních sítích a prostřednictvím emailů
  • Poskytování poradenství, zodpovězení otázek týkajících se produktů
  • Práce se social media management softwarem, CRM systémem
  • Sumarizace dat od zákazníků a jejich chování, trendech na trhu apod.
  • Následný reporting nadřízené, ale i jiným týmům (marketing, obchod, atd.)
Váš profil:
  • Máte zkušenosti ze zákaznického servisu (ideálně B2C, oblast kosmetiky/farmacie/FMCG výhodou)
  • Baví Vás práce na zákaznickém servisu a komunikace se zákazníky
  • Umíte se pohybovat na sociálních sítích (IG, FB)
  • Domluvíte se anglicky (kvůli kolegům, meetingům, softwaru)
  • Jste komunikativní, zodpovědný a organizovaný člověk
  • Jste týmový hráč, spolehlivý, se sociální empatií
  • Zajímá Vás kosmetika
  • Znáte systémy Sprinklr nebo SalesForce - výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme:
  • Zázemí velké mezinárodní společnosti, stabilní zaměstnání
  • HPP s nástupem dle Vašich možností
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • Mzdu dle Vašich zkušeností, profit sharing
  • 25 dní dovolené, 3 sick days
  • Stravenkovou kartu, benefitní karty na sport a kulturu
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Slevy na všechny produkty společnosti L'Oréal
  • Moderní kancelář na Smíchově
  • A další firemní benefity... 🙂
  • 在30天內,您最多可以申請三個職位
  • 您可以在"您的求職空間"查看您已申請的職位
  • 請不要用其他電子郵件申請多個帳號,您的帳號會被合併且職位申請紀錄會被刪除