You can apply to up to three jobs within a rolling 30-day window. You cannot withdraw your application once you applied, so please make sure to choose a job that matches your dreams. Please visit "Your Application Space" to see the jobs you have already applied to.

Budapest
Sales & Business Development
Full - Time
06-Nov-2020

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

TERÜLETI KÉPVISELŐ

pozícióba munkatársat keres gyógyszertári partnerek látogatására fél év határozott időre.

Főbb feladatkörök:

- gyógyszertárak rendszeres látogatása Északkelet Magyarország területén

- az eladások növelése, forgalmi felelősség

- a gyógyszerészek folyamatos képzése

- a termékek piaci súlyának megfelelő megjelenés biztosítása

- márkastratégia képviselete.

Amit kínálunk:

- az üzleti környezet megismerése és tanulási lehetőség a kereskedelem területén összetett feladatok ellátása során

- modern és rugalmas munkakörnyezet

- együttműködő és támogató csapat

- tovább fejlődési lehetőség

Elvárásaink:

- felsőfokú végzettség,

- értékesítésben szerzett gyakorlat

- nagyfokú mobilitás

- elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság, precizitás

- kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

- kereskedelem területén szerzett 3-5 éves tapasztalat,

- angol nyelv társalgási szintű ismerete

- iparági tapasztalat