Twój zakres obowiązków:

  • rozwijanie kultury Lean Manufacturing poprzez:
    - wspieranie oraz prowadzenie zespołów i projektów optymalizacyjnych
    - wdrażanie, rozwijanie i nadzorowanie nowych oraz obecnych narzędzi
    - uczestniczenie i prowadzenie cyklicznych spotkań
    - prowadzenie szkoleń dla Pracowników
  • doskonalenie i nadzorowanie wewnętrznego systemu sugestii oraz anomalii
  • doskonalenie i nadzorowanie wewnętrznego systemu audytów standardów
  • monitorowanie i analizowanie wskaźników efektywności we współpracy z innymi działami
  • wspieranie zespołu w realizacji bieżących celów

Aby odnieść sukces potrzebne jest:

  • status studenta/ki ostatnich lat lub absolwenta/ki technicznych kierunków: zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewnych
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • pierwsze doświadczenie w firmie produkcyjnej - tj. praktyki/staże (mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel (umiejętność przygotowania, analizy i prezentacji danych)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • pasja, zaangażowanie i chęć działania
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • roczny staż przy wsparciu Mentora
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal
  • wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • dojazd do fabryki