Você pode se candidatar a até três posições durante o período de 30 dias. Você não pode retirar sua candidatura depois de se inscrever, portanto, escolha uma posição que corresponda ao que está buscando. Visite "Seu espaço do Candidato" para ver as posições que você já se inscreveu.

Warsaw
Finance & Controlling
Full - Time
10-Jul-2020

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Jako Księgowy/a w naszej Fabryce będziesz zajmować się:

  • Bieżącą kontrolą poprawności księgowań
  • Uzgadnianiem kont księgowych / poprawności ewidencji
  • Kontrolowaniem dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym, rachunkowym oraz podatkowym
  • Pilnowaniem terminowości rozliczeń / raportowanie ich terminowości
  • Czuwaniem nad poprawnością sald

Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, księgowość)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów SAP
  • Wiedza z zakresu podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne

Zapewniamy:
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
  • możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą