Puoi candidarti per un massimo di tre opportunità in un periodo di 30 giorni consecutivi. Dopo esserti candidato/a non potrai ritirare la tua richiesta, assicurati quindi di applicare per l’opportunità che più corrisponde ai tuoi sogni! Visita nell’area personale "Il Tuo Spazio Di Candidatura" per verificare le tue application.

Warsaw
Operations
Full - Time
03-Sep-2020

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Jako Administrator IT w naszej Fabryce będziesz zajmować się:

  • Administracją sieciami LAN (Cisco)

  • Monitorowaniem, analizą i rozwiązywaniem problemów natury sieciowej
  • Wdrażaniem nowych rozwiązań i rozwójem infrastruktury IT
  • Administracją systemami monitorowania systemów (SCOM)
  • Administracją serwerami MS Windows
  • Administracją Active Directory, DNS, DHCP, PowerShell

Aby odnieść sukces na tym stanowisku potrzebne jest:

  • Min. 5 lat doświadczenia w administrowaniu sieciami LAN/WAN

  • Umiejętność analizy problemów sieciowych
  • Znajomość protokołów sieciowych i aplikacji działających w oparciu o stos TCP/IP

  • Wiedza dotycząca routingu/switch’ingu

  • Wiedza na temat zagadnień: firewall, NAT, VPN
  • Wiedza na temat sieci WiFi
  • Mile widziane: SCCM, znajomość technologii wirtualizacji – Vmware, wiedza dotycząca: Active Directory, Office365, znajomość Veeam

Zapewniamy:
  • umowę B2B i konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal