Vous pouvez candidater à trois postes maximum sur un délai de 30 jours. Vous ne pourrez pas retirer votre candidature une fois que vous aurez postulé, assurez-vous donc de choisir le bon poste. Dans «Votre Espace Candidat » vous pourrez voir les postes auxquels vous avez déjà postulé.

Székesfehérvár
Sales & Business Development
Full - Time
07-Jan-2021

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

ORVOSLÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres Nyugat-Magyarország területére.

Orvoslátogatói feladatok:

·         La-Roche Posay dermokozmetikai márkák professzionális képviselete a területéhez tartozó partnerek körében

·         orvosok és gyógyszertárak rendszeres látogatása

·         új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása

·         szoros együttműködés a területén dolgozó kollégákkal

·         részvétel szakmai kongresszusokon

Orvoslátogatóként alábbi tapasztalatokkal és készségekkel kell rendelkeznie a sikeres pályázónak:

·         felsőfokú végzettség

·         nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)

·         elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság

·         kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

·         B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

·         egészségügyi, biológiai vagy kémiai felsőfokú végzettség,

·         angol nyelv ismerete

·         releváns szakmai tapasztalat: 1-2 éves területi képviselői, orvoslátogatói vagy patikalátogatói területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

·         magas szintű szakmaiság

·         tanulási és fejlődési lehetőség

·         együttműködő csapat

·         vállalati gépjármű

·         modern, barátságos munkakörnyezet