Puedes inscribirte en un máximo de tres ofertas en un período de 30 días. No puedes retirar tu solicitud una vez enviada, así que asegúrate de elegir la posición de tus sueños. Visita el apartado “Tu espacio de candidaturas” para ver las ofertas en las que ya te has inscrito.

BudapestBudapest
Operations
Full - Time
24-Sep-2020

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS / CUSTOMER CARE SPECIALIST

pozícióba munkatársat keres.

A vevőszolgálati munkatárs egy munkanapján a következő feladatokat látja el:

·     A vevő legfontosabb kapcsolattartójaként cselekszik a vevőellátási láncon belül a vevővel vagy a vevők egy csoportjával a rendelés felvételétől a pénzügyi számlák rendezéséig

·     Biztosítja a beérkező rendelések napi szintű bevitelét, kezelését és feldolgozását

·     Nyomon követi a kiszállításokat, levonásokat, kereskedelmi akciókat és visszárukat

·     Folyamatosan egyeztet az értékesítési részleggel, illetve a csehországi központú raktárral

·     Összegyűjti a késedelmes számlákat és lépéseket tesz a kintlévőségek csökkentése érdekében, együttműködve a kredit osztállyal

·     Ad hoc jellegű feladatok precíz megoldását látja el

Elvárt kompetenciák:

·     Ügyfélorientált gondolkodásmód

·     Asszertív kommunikáció

·     Prioritások és komplexitás kezelése

·     Folyamatszemlélet

·     Precizitás

Elvárások:

·     Középfokú angol nyelvtudás

·     Felsőfokú végzettség

·     Excel ismeret

·     Előnyt jelent vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP) és 1-2 év ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·     Szakmai előmeneteli lehetőség

·     Nemzetközi vállalati háttér

·     Versenyképes juttatások

·     Modern és rugalmas munkavégzés