Μπορείτε να υποβάλετε αίτηση για έως και τρεις θέσεις μέσα σε ένα κυλιόμενο παράθυρο 30 ημερών. Δεν μπορείτε να αποσύρετε την αίτησή σας μετά την υποβολή της αίτησης, οπότε φροντίστε να επιλέξετε μια θέση που να ταιριάζει με τα όνειρά σας. Επισκεφτείτε τον "Χώρο Αιτήσεων" για να δείτε τις θέσεις στις οποίες έχετε ήδη υποβάλει αίτηση.

Székesfehérvár
Sales & Business Development
Full - Time
07-Jan-2021

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

ORVOSLÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres Nyugat-Magyarország területére.

Orvoslátogatói feladatok:

·         La-Roche Posay dermokozmetikai márkák professzionális képviselete a területéhez tartozó partnerek körében

·         orvosok és gyógyszertárak rendszeres látogatása

·         új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása

·         szoros együttműködés a területén dolgozó kollégákkal

·         részvétel szakmai kongresszusokon

Orvoslátogatóként alábbi tapasztalatokkal és készségekkel kell rendelkeznie a sikeres pályázónak:

·         felsőfokú végzettség

·         nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)

·         elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság

·         kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

·         B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

·         egészségügyi, biológiai vagy kémiai felsőfokú végzettség,

·         angol nyelv ismerete

·         releváns szakmai tapasztalat: 1-2 éves területi képviselői, orvoslátogatói vagy patikalátogatói területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

·         magas szintű szakmaiság

·         tanulási és fejlődési lehetőség

·         együttműködő csapat

·         vállalati gépjármű

·         modern, barátságos munkakörnyezet